Popis privatnih i vjerskih dječjih vrtića

1. GRADSKA ČETVRT DONJI GRAD


NAZIV: MIRJAM WEILLER
SJEDIŠTE: Palmotićeva ulica 16
TEL.: 4862-750
FAX.: 4922-692
OSNIVAČ: ŽIDOVSKA OPĆINA ZAGREB
REDOVITI PROGRAM: 3 skupina, 43 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: hebrejski jezik, englesko – glazbeno plesni
E-mail: vrtic.mirjamw@gmail.com
 
NAZIV: NIKOLE ZRINSKOG
SJEDIŠTE: Gundulićeva ulica 28
TEL.: 4855-622
FAX.: 4854-289
OSNIVAČ: EVANGELIČKA CRKVENA OPĆINA ZAGREB
REDOVITI PROGRAM: 2 skupina, 32 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: program predškole
E-MAIL: dvzrinski@gmail.com
 
NAZIV: SUNČEKO
SJEDIŠTE: Zavrtnica 3/1
TEL.: 5604-161; 092/2877-528
OSNIVAČ: Darija Koščak
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 70 djece
E-MAIL: suncekodv@gmail.com
 
NAZIV: SVETE ANĐELA MERICI
SJEDIŠTE: Vlaška ulica 75
TEL.: 4554-338
FAX.: 4572-402
OSNIVAČ: HRVATSKA PROVINCIJA URŠULINKI RIMSKE UNIJE
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 65 djece
E-mail:  dv-sv.angela.m@ursulinke.hr ; ursulinke-vlaska@zg.htnet.hr
 
NAZIV: SVETOG VINKA
SJEDIŠTE: Frankopanska ulica 17

TEL.: 4831-017

FAX.: 4831-017
OSNIVAČ: PROVINCIJA BEZGREŠNOG ZAČEČA BLAŽENE DJEVICE MARIJE ZAGREB
REDOVITI PROGRAM :  4skupine, 90 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: daroviti i djeca s teškoćama u razvoju, program predškole
E-mail:  dv.sv.vinka@zg.t-com.hr


 
2. GRADSKA ČETVRT GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK


NAZIV: BRAT SUNCE
SJEDIŠTE: Pantovčak 72a

TEL.: 4822-455

FAX.: 4822-454
OSNIVAČ: DRUŽBA SESTARA FRANJEVKI OD BEZGRJEŠNE
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 55 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: ritmika, šport, njemački jezik, ritmika i šport
E-MAIL: hsucic@gmail.com
 
NAZIV: CVJETNJAK
SJEDIŠTE: Nova Ves 55/1

TEL.: 4666-716

FAX.: 4666-202
OSNIVAČ: DRUŽBA SESTARA SLUŽAVKI MALOG ISUSA
REDOVITI PROGRAM :  2 skupine, 33 djece
E-mail:  cvjetnjak@net.hr
 
NAZIV: ČAROBNI SVIJET
SJEDIŠTE: Remetski Kamenjak 1
TEL.: 098 928 8757
FAX.: /
OSNIVAČ: Blaženka Vukoja
REDOVITI PROGRAM :  2 skupine, 40 djece

E-mail: info@carobnisvijet.net

WEB: www.carobnisvijet.net
 
NAZIV: DJEČJI VRTIĆ PRI OSNOVNOJ ŠKOLI LAUDER – HUGO KON
SJEDIŠTE: Trg Katarine Zrinske 2
TEL: 3333-891
FAX: /
OSNIVAČ: BET ISRAEL židovska vjerska zajednica u Hrvatskoj
REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 8 djece
E-MAIL: lauderhugokon@gmail.com
WEB:  www.os-lauder-hugo-kon.skole.hr
 
NAZIV:  MALENI TALENTI
SJEDIŠTE: Nova Ves 11
PODRUČNI OBJEKT:  Slavujevac 18
TEL.: 4860-836
OSNIVAČ: Tamara Skala
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 90 djece
E-MAIL: malenitalenti@educarena.com
 
NAZIV: MARIJA PETKOVIĆ
SJEDIŠTE: Ulica Ive
Mallina 4

TEL.: 4677-590
FAX.: 4677-986
OSNIVAČ: DRUŽBA KĆERI MILOSRĐA T.S.R. SV. FRANJE
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 50 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik, talijanski jezik i ritmika
E-mail: dv.marija.petkovic@zg.t-com.hr
 
NAZIV: OBZORI
SJEDIŠTE: Zelengaj 6

PODRUČNI OBJEKT: Kraljevečki ogranak 14
TEL.: 4578-205

FAX.: 4578-205

OSNIVAČ: Milena Prodanić- Tišma
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 42 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski i španjolski jezik
E-MAIL: milena@kindergarten.hr

WEB: www.kindergarten.hr


NAZIV: SMJEHULJICA
SJEDIŠTE: Ulica biskupa Galjufa 5

TEL.: 4664-881

PODRUČNI OBJEKT: Petrova ulica 19
TEL.: 4610-291, 4617-410
FAX: 4610-291
PODRUČNI OBJEKT: Bjelovarska 32, SESVETE
TEL: 2011-810
OSNIVAČ: Marija Radoš Šamo
REDOVITI PROGRAM: 8 skupina, 180 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: program predškole, engleski jezik, športski program, smjenski program i etno program
E-mail: info@djecjivrtic-smjehuljica.hr  
WEB: www.djecjivrtic-smjehuljica.hr


NAZIV: SRČEKO
SJEDIŠTE: Pantovčak 115

PODRUČNI OBJEKT: Pantovčak 117
TEL.: 4835-351

FAX.: 4835-353

OSNIVAČ: Sandra Pokos
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 70 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik, njemački jezik, športski program i Montessori
E-mail: sandra.pokos@zg.t-com.hr

NAZIV: ŠARENA LOPTICA
SJEDIŠTE: Nova Ves 3

PODRUČNI OBJEKT: Nova Ves 5a
TEL.: 4668-600

FAX.: 4668-600

OSNIVAČ: Grmelj d.o.o.

REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 45 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: plivanje i šport, engleski i njemački jezik
E-mail: info@dv-sarenaloptica.hr
 

 
3. GRADSKA ČETVRT TRNJE


NAZIV: BLAŽENA HOZANA
SJEDIŠTE: Trg
kardinala Franje Šepera 2

TEL.: 6129-200 6129-282
FAX.: 6129-243
OSNIVAČ: SESTRE DOMINIKANKE K. SVETOG ANĐELA ČUVARA
REDOVITI PROGRAM: 6 skupina, 144 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI:  engleski jezik, ritmika i športski program
E-MAIL: vrtic.blazena.hozana@zg.t-com.hr

NAZIV: DOBRO DRVO
SJEDIŠTE: Strojarska cesta 26

TEL.: 8897-928

OSNIVAČ: Snježana Punčikar i Ana Štefanec
REDOVITI PROGRAM: 3 skupina, 70 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski i njemački jezik, sportski program
E-MAIL: dobrodrvo@dvdd.hr
WEB: www.dvdd.hr

 
NAZIV: KREATIVNI DANI
SJEDIŠTE: II Cvjetno naselje 9
TEL: 092 3500 083
FAX: /
OSNIVAČ: IR CONSULTING D.O.O:
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 32 djece
E-MAIL: info@kidsandco.eu
WEB:  www.kidsandco.eu

NAZIV: VITICA
SJEDIŠTE: Ulica grada Vukovara 229

TEL.: 6137-817
FAX.: 6158-404

OSNIVAČ: Karmen Polan

REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 32 djece
E-mail: dv.vitica@gmail.com
WEB: www.vitica.hr


 
4. GRADSKA ČETVRT MAKSIMIR


NAZIV: ČIGRA
SJEDIŠTE: Radauševa ulica 3

TEL.: 2303-157

FAX.: 2303-157
PODRUČNI OBJEKTI: Ulica Josipa Marohnića 3, TRNJE
Radnička cesta 50, TRNJE
TEL.: 6535-000
OSNIVAČ: Vedrana Džanić

REDOVITI PROGRAM: 10 skupina, 180 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik, glazbeni i ritmika

E-mail: cigra@cigravrtic.hr
WEB:  www.cigravrtic.hr 
 
NAZIV: JORDANOVAC
SJEDIŠTE: Jordanovac 55

TEL.: 2339-388

FAX.: 2339-440
OSNIVAČ: ŠKOLSKE SESTRE FRANJEVKE KRISTA KRALJA
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 112 djece
E-mail: dv-jordanovac@zg.htnet.hr


NAZIV: SVEMIRKO
SJEDIŠTE: Srebrnjak 116

TEL:  5606-616
OSNIVAČ:  Ira Giaschi
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 89 djece
E-MAIL:  info@svemirko.hr

WEB: www.svemirko.hr


 
NAZIV: SVETOG FRANJE
SJEDIŠTE: Barutanski ogranak V. 5

TEL.: 2365-853

FAX.: 2348-554
OSNIVAČ: SESTRE FRANJEVKE OD BEZGREŠNOG ZAČEĆA, DUBROVNIK
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 51 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: sport i ritmika, strani jezik
E-mail: djecji.vrtic.svetog.franje@zg.t-com.hr
 


5. GRADSKA ČETVRT PEŠČENICA - ŽITNJAK

 
NAZIV: DJEČJI PUT
SJEDIŠTE: Vladimira Nazora 6, Zlatar
ODVIJANJE PROGRAMA: Vrtni put 1
TEL.: 4692-297, 4692-298
FAX.: 4692-296
OSNIVAČ:
Ivana Eredelja Kurešić
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 80 djece
E-mail:
ivana@vrtic-djecjiput.hr
WEB: /


 
6. GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB - ISTOK

 
NAZIV:  ČAROBNA ŠUMA, Podružnica Zagreb
SJEDIŠTE: Trg Sv. Florijana 14a, Križevci
ODVIJANJE PROGRAMA:  Buzinski prilaz 33, BUZIN
TEL.: 099/ 214 55 15
OSNIVAČ: Karmen Pavlic
REDOVITI PROGRAM:  6 skupina, 137 djece
E-MAIL: vrtic.carobnasuma@gmail.com
 
NAZIV: MALI ISTRAŽIVAČ
SJEDIŠTE: Ulica Ede Murtića 7

PODRUČNI OBJEKT: D. Tomljanovića Gavrana 9
TEL.: 099/ 444- 8881
OSNIVAČ: Lilium Unum d.o.o.
REDOVITI PROGRAM: 11 skupina, 230 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski i njemački jezik, balet i ritmika, sport

E-mail:
ravnatelj@mali-istrazivac.hr
WEB:  www.mali-istrazivac.hr
 
 

7. GRADSKA ČETVRT NOVI ZAGREB - ZAPAD

 
NAZIV: CICA MACA
SJEDIŠTE: Jaruščica 9b

TEL: 6523-119

OSNIVAČ: Andreja Radeljak
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 40 djece
E-mail: andrea.radeljak1@zg.t-com.hr
 
NAZIV: DJEČJI  KORACI
SJEDIŠTE: Oreškovićeva ulica 6h

TEL: 551 44 79

FAX: 551 44 79
OSNIVAČ: Dora Šagud
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 80 djece

E-mail:
dvdjecjikoraci@vip.hr
WEB: www.dv-djecjikoraci.hr
 
NAZIV: LEPTIRIĆ LU
SJEDIŠTE: Remetinečka cesta 5b

PODRUČNI OBJEKT: Ulica Ivana Bone Bolice 27, PODSUSED-VRAPČE
TEL.: 6556-544

FAX: 6556-544

OSNIVAČ: Irena Cerić
REDOVITI PROGRAM: 7 skupina, 135 djece
E-MAIL: leptiriclu-pedagog@net.hr ; irena@leptiric-lu.hr

NAZIV: LETEĆI MEDVJEDIĆI
SJEDIŠTE: Ulica Mirka Bedeka 75d

TEL: 6578-784

OSNIVAČ: Marko Šurija
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 41 dijete
E-mail: info@vrtic-letecimedvjedici.hr

NAZIV: MALI SVIJET
SJEDIŠTE: Borovik 5

TEL: 6530-380

PODRUČNI OBJEKTI: Unčanska ulica 5
OSNIVAČ: Sandra Šamec
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 100 djece

E-mail:
djecji.vrtic.mali.svijet@zg.t-com.hr
WEB: www.malisvijet.hr

NAZIV: PINGVIN
SJEDIŠTE: Svetoklarska ulica 7
TEL: 097/775 98 73, 095/888 77 86
OSNIVAČ: Dinka Brabec
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 100 djece
E-MAIL: info@vrtic-pingvin.com
WEB:  www.vrtic-pingvin.com/
 
NAZIV: SLAGALICA
SJEDIŠTE: Ulica Mladena Fiolića 19

TEL: 091 5245 450 i 099 6567 024
OSNIVAČ: Krešimir Vukelić
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 35 djece
E-mail:
info@djecji-vrtic-slagalica.hr
WEB: http://www.djecji-vrtic-slagalica.hr/

 
 
8. GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA - SJEVER



NAZIV: DJEČJI VRTIĆ PRI OSNOVNOJ MONTESSORI ŠKOLI „BARUNICE DEDEE VRANYCZANY“
SJEDIŠTE: Ulica Matka Mandića 2
TEL: 3694-493
FAX: 3694-493
OSNIVAČ: UDRUGA RODITELJA MARIA MONTESSORI  ZAGREB
REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 30 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI:
E-MAIL: omontess@gmail.com
WEB:  www.montessori-škola.hr

NAZIV: KOCKICA
SJEDIŠTE: Pešćanska ulica 162

PODRUČNI OBJEKTI: Stenjevečka ulica 46, STENJEVEC
TEL.: 5617-513, 099 7572-308
OSNIVAČ: Sandra Katalinić

REDOVITI PROGRAM: 6 skupina, 130 djece
E-mail: katalinic.sandra@gmail.com

 
NAZIV: PIKULICA
SJEDIŠTE: Modruška ulica 19
TEL: 3010 217
OSNIVAČ: Jelena Hlebec
REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 15 djece
E-MAIL: info@pikulica.com
WEB: www.pikulica.com


 

9. GRADSKA ČETVRT TREŠNJEVKA - JUG


NAZIV: ČUPKO
SJEDIŠTE: Rudeška cesta 150

TEL.: 3872-379

OSNIVAČ: Zlatko Bilić
REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 24 djece
E-mail: zrinka@vrtic-cupko.hr; vrtic.cupko@zg.t-com.hr
 
NAZIV: FRFI
SJEDIŠTE: Jarun 50

TEL.: 3635-333

FAX.: 3635-333
OSNIVAČ: Zrinka Junaković
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 75 djece
E-mail: info@vrtic-frfi.hr
WEB STRANICA: www.vrtic-frfi.hr
 
NAZIV: NEMO
SJEDIŠTE: Našička ulica 12

PODRUČNI OBJEKT: Našička ulica 6

TEL.: 3668-815
FAX.: 3668-815
OSNIVAČ: Irena Burić
REDOVITI PROGRAM: 3skupine, 66 djece
POSEBNI I JRAĆI PROGRAMI: strani jezik, glazbeni i sportski program
E-mail: djecji.vrtic.nemo@zg.t-com.hr
WEB: www.vrtic-nemo.hr  
 
NAZIV: PIPI DUGA ČARAPA
SJEDIŠTE: Našička ulica 18

TEL.: 3014-952

FAX.: 3014-952
OSNIVAČ: Branka Bobinac
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 78 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: taekwon doo, športski, dramsko scenski program, engleski i njemački jezik
E-mail: pipi.duga.carapa@zg.t-com.hr
WEB: www.pipidugacarapa.hr

NAZIV: PRVI KORACI
SJEDIŠTE: Selska cesta 23

ODVIJANJE PROGRAMA: Ulica Ivana Matetića Ronjgova 43
PODRUČNI OBJEKT: Kaptolska ulica 8, TREŠNJEVKA - SJEVER
TEL.: 3873-425
FAX.: 3873-425

OSNIVAČ: Ankica Cerovac

REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 100 djece
E-mail: cerovac.ankica@gmail.com
WEB: www.djecjivrtic-prvikoraci.hr

NAZIV: ŽABAC
SJEDIŠTE: Srednjaci 7

ODVIJANJE PROGRAMA: Srednjaci 7
TEL i FAX.: 5531-400
OSNIVAČ: Darko Jenik

REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 44 djece

E-mail: info@vrticzabac.hr
WEB: www.vrticzabac.hr

 
10. GRADSKA ČETVRT ČRNOMEREC


NAZIV: DOBRI, Podružnica Zagreb
SJEDIŠTE: Ćirila i Metoda 14, Split

ODVIJANJE PROGRAMA: Gosposvetska 33
TEL.: 098 806 866
OSNIVAČ: PROVINCIJALAT SLUŽBENICA MILOSRĐA SPLIT

REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 92 djece
E-mail: zagrebdobri@gmail.com

WEB: www.dobri.org
 
NAZIV: MALA KUĆA
SJEDIŠTE: Vrhovec 81
TEL:  390 6669
OSNIVAČ: Ines Martinčić
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 30 djece
E-MAIL: inesm@kindiezg.com
 
NAZIV: SUNČEV SJAJ-NAZARET ĐAKOVO, Podružnica Zagreb
SJEDIŠTE: Frankopanska 1a, Đakovo

ODVIJANJE PROGRAMA: Vrhovec 45
TEL.: 3770-863
FAX.: 3770-862

OSNIVAČ: MILOSRDNE SESTRE SVETOG KRIŽA, ĐAKOVO

REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 67 djece
E-mail: suncev-sjaj@zg.t-com.hr

NAZIV: SVETE MALE TEREZIJE
SJEDIŠTE: Vrhovec 29,

TEL.: 3771-976

FAX.: 3750-943
PODRUČNI OBJEKT: Leskovački brijeg 15, HRVATSKI LESKOVAC, NOVI ZAGREB-ZAPAD
TEL.: 6578-818
FAX: 6578-450
OSNIVAČ: SESTRE KARMELIĆANKE BOŽANSKOG SRCA ISUSOVA
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 113 djece
E-mail: dv_malaterezija@net.hr
 
 
11. GRADSKA ČETVRT GORNJA DUBRAVA


 
NAZIV: DJEČJA IGRA
SJEDIŠTE: Aleja Blaža Jurišića 9

TEL.: 2862-983

FAX: 2862-983
PODRUČNI OBJEKTI: Klekovačka 32
Vile Velebita 11
Kuzminečka ulica 16-18, TREŠNJEVKA - JUG
TEL: 2920-123, 2915-334, 2996-667
FAX.: 2915-334, 2996-667

OSNIVAČ: Anja Bucković

REDOVITI PROGRAM: 11 skupina,235 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik i znakovni jezik za bebe
E-mail: info@djecja-igra.hr
WEB: www.djecja-igra.hr

NAZIV: MALI CVRČAK
SJEDIŠTE: IV. Poljanice 4

PODRUČNI OBJEKTI: V. Poljanice 16

TEL.: 2922-470
FAX: 2923-272

OSNIVAČ: Mario Matulić i Vesna Matulić

REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 38 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: glazbeni program, engleski jezik, sportsko – ritmički program
E-mail: vrtic@mali-cvrcak.hr
WEB STRANICA : www.cvrcak.com

NAZIV: SVETOG JOSIPA
SJEDIŠTE: Granešina 7

TEL.: 2929-144

FAX.: 2921-144
OSNIVAČ: DRUŽBA KĆERI BOŽJE LJUBAVI, PROVINCIJA BOŽJE PROVIDNOSTI ZAGREB
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 77 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik, sportska igraonica
E-mail: dv.sv.josipa.zg@email.t-com.hr
 
 
 
12. GRADSKA ČETVRT DONJA DUBRAVA


NAZIV: RIBICA
SJEDIŠTE: Čulinečka cesta 190

TEL.: 098/468-281; 098/278-914
OSNIVAČ: Draženka Migić

REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 84 djece

E-mail: djecjivrtic.ribica@gmail.com
WEB STRANICA : www.djecjivrtic-ribica.hr
 
 
13. GRADSKA ČETVRT STENJEVEC


NAZIV: ČAROBNI DVORAC
SJEDIŠTE:  Trg Ivana Kukuljevića 7

TEL.:  098/9075-277, 389-0006

FAX: 389-0006
OSNIVAČ:  Adrianna Mrzljak
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 40
djece
E-MAIL: ajm8889@gmail.com
 
NAZIV: HARFA
SJEDIŠTE:  Špansko 26

TEL.:  091 780 9840

OSNIVAČ:  Dubravka Gligorić
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 50 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI:  engleski jezik, glazbeni i plesni program te montessori
E-MAIL:
djecjivrtic.harfa@gmail.com
 
NAZIV: MONTESSORI
SJEDIŠTE: Šipkovica 57

TEL.: 3731-485, 3731-486

FAX.: 3731-485
OSNIVAČ: Valerija Majsec Vrbanić
REDOVITI PROGRAM: 5 skupine, 88 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: Montessori
E-mail:
dvmontessori@hotmail.com
WEB STRANICA: www.montessori.hr

NAZIV: PALČIĆ
SJEDIŠTE: Ulica Saliha Alića 4
TEL: 3704- 072

OSNIVAČ:  Ksenija Sirovec

REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 20 djece
E-MAIL: info@palcic-zagreb.hr
WEB: www.palcic-zagreb.hr

NAZIV: PANDA
SJEDIŠTE: Zagrebačka cesta 194

TEL.: 091 444 0093
OSNIVAČ: Najda  Čindrak

REDOVITI PROGRAM: 6 skupina, 117 djece

POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI:  engleski jezik, sportskI program
E-mail:
info@dv-panda.hr


 

14. GRADSKA ČETVRT PODSUSED - VRAPČE
 

NAZIV: BAMBI, Podružnica Zagreb
SJEDIŠTE: Gorička 17, Marija Gorica
ODVIJANJE PROGRAMA: Mendlova ulica 1
TEL: 3395-879, 3395-870
FAX: 3315-460
OSNIVAČ:  Renata Brekalo

REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 28 djece

E-MAIL: djecji.vrtic.bambi@zg.t-com.hr

WEB: www.dv-bambi.hr

NAZIV: ČAROBNA KUČICA
SJEDIŠTE: Horvatnica 36

TEL.: 092 2689 227, 098 418 528
OSNIVAČI: Diana Ćaćić i Lorena Godec

REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 67 djece
WEB: info@dv-carobna-kucica.hr
 

 
NAZIV: KOŠNICA
SJEDIŠTE: Medpotoki  1a

TEL: 3470-326
FAX: 3470-326
OSNIVAČ: Križana Brkić i Dijana Orešković
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 110 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI:
E-mail: info@dv-kosnica.hr
WEB: www.dv-kosnica.hr 
 
NAZIV: KUĆICA
SJEDIŠTE: Gospodska ulica 18
TEL.: 3499-918

FAX:  3499-918

PODRUČNI OBJEKTI: Ulica Gjure Szaba 4, ČRNOMEREC
I. Luka 6, DONJA DUBRAVA
OSNIVAČ: Sanja Markić i Jasna Stamenić
REDOVITI PROGRAM: 5 skupine, 108 djece

POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik
E-mail:
srebra@zg.t-com.hr
WEB: www.djecji-vrtic-kucica.hr
 
NAZIV: LIMAČ
SJEDIŠTE: Dubravica 52
PODRUČNI OBJEKTI: Dubravica 41C
TEL: 3499-765
FAX: 3499-765
OSNIVAČ: Anita Golubić
REDOVITI PROGRAM: 6 skupina, 133 djece
E-MAIL: info@limac.hr
WEB: www.limac.hr
 
NAZIV: RUŽIČNJAK
SJEDIŠTE: Prigornica 2
TEL: 3491 414
OSNIVAČ: RODITELJSKI INSTITUT ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE - RINO
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 60 djece
E-MAIL: ured@djecjivrticruzicnjak.hr
WEB:  www.djecjivrticruzicnjak.hr
 
 

15. GRADSKA ČETVRT PODSLJEME


NAZIV: DJEČJI VRTIĆ PRI OSNOVNOJ ŠKOLI KREATIVAN RAZVOJ s pravom javnosti
SJEDIŠTE: Dedići 102
TEL: 4611 007
FAX: 4636 789
OSNIVAČ: dr.sc. Martin Tino Časl
REDOVITI PROGRAM: 4 skupine, 80 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI:

E-mail: ravnatelj@kreativan-razvoj.hr
WEB: www.kreativan-razvoj.hr  
 
NAZIV: MAČAK U ČIZMAMA
SJEDIŠTE:  Kvintička ulica 82-84

TEL.:  098/633-368

OSNIVAČ:  Udruga „DIJETE I MORE“
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 38 djece
E-MAIL: info@macakucizmama.hr
 
 
 
16. GRADSKA ČETVRT SESVETE


NAZIV: BALTAZAR
SJEDIŠTE: Ulica don Frane Bulića 23a, POPOVEC

TEL.: 2058-594

FAX: 2058-594
OSNIVAČ: Željko Bući
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 129 djece
E-MAIL: vrtic.baltazar@gmail.com
WEB: www.vrtic-baltazar.com

NAZIV: BUBAMARA
SJEDIŠTE: Budimska ulica 20

TEL.: 2002-328, 2007-566

FAX: 2002-328
OSNIVAČ: Ankica Bratko
REDOVITI PROGRAM: 5 skupina, 112 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik, karate, ritmika i program predškole
E-MAIL: ravnateljica@vrtic-bubamara.hr
WEB: www.vrtic-bubamara.hr
 

NAZIV: KOKO
SJEDIŠTE: Stubička ulica 18/1
TEL: 2000-144, 2000-122; MOB: 091/548-1934
OSNIVAČ: Robert Rudelić
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 70 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: engleski jezik
E-mail: koko.vrtic@gmail.com
WEB:  www.vrtic-koko.hr
 
NAZIV: MAČAK PAŠKO
SJEDIŠTE: Kašinska cesta 32

TEL.: 2049-764

OSNIVAČ: Eduka savjet
REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 50 djece
E-mail: djecji.vrtic@macak-pasko.hr
WEB: www.macak-pasko.hr

NAZIV: PALČICA
SJEDIŠTE: Međugorska ulica12

TEL.: 2059-412

FAX: 2004-650
OSNIVAČ: Biserka Stričak
REDOVITI PROGRAM: 1 skupina, 26 djece
POSEBNI I KRAĆI PROGRAMI: program predškole
E-mail: b.stricak@hi.t-com.hr 
 
NAZIV: VESELA PANDICA
SJEDIŠTE: Ulica Pere Pirkera, II odvojak 19, Sesvete
TEL.: 098 947 8388

OSNIVAČ: Jadranka Matica

REDOVITI PROGRAM: 2 skupine, 40 djece
E-mail: dvpandica@gmail.com
WEB: www.dvpandica.com
 
NAZIV: VRAPČIĆ
SJEDIŠTE: Soblinečka cesta 29
TEL: 205 66 99,  
FAX: 205 66 99
OSNIVAČ: Iva Hrković
REDOVITI PROGRAM: 5 skupine, 136 djece
E-mail: dv.vrapcic@gmail.com
 
NAZIV: ZVONČICA
SJEDIŠTE: Trg Lovre Matačića 9

TEL.: 2001-516

FAX.: 2001-516
OSNIVAČ: Radmila Rukavina
REDOVITI PROGRAM: 3 skupine, 70 djece
E-mail:
djecji.vrtic.zvoncica@zg.t-com.hr


 
17. GRADSKA ČETVRT BREZOVICA


 
Ispiši stranicu