Slobodna mjesta u DV GZ

 

Gradska četvrt RB NAZIV DJEČJEG VRTIĆA ADRESA DJEČJEG VRTIĆA UKUPAN BROJ SLOBODNIH MJESTA  
JASLICE VRTIĆ UKUPNO JASLICE I VRTIĆ  
 
 
DONJI GRAD
(*Gornji grad-Medveščak; Podsljeme)
1 Budućnost Mihanovićeva 30/2 0 13 13  
2 Izvor Prilaz Gj. Deželića 30 1 24 25  
3 Krijesnice Krajiška 7a 0 4 4  
4 Različak * Wellerov vrt 1 0 0 0  
5 Vedri dani Makančeva 11a 0 20 20  
GORNJI GRAD - MEDVEŠČAK
(*Donji grad; **Podsljeme)
6 Medveščak* Voćarska 69 10 18 28  
7 Tatjane Marinić Pavlinovićeva 8 3 15 18  
8 Vjeverica** Ksaverska cesta 14 0 23 23  
TRNJE
(*Peščenica-Žitnjak)
9 Iskrica Kruge 3 0 5 5  
10 Savica Vladimira Ruždjaka 7 0 19 19  
11 Vladimira Nazora* Rapska bb 0 4 4  
12 Vrbik Gagarinov put 10 0 28 28  
MAKSIMIR 13 Bukovac Trnac 67 0 6 6  
14 Maksimir Aleja A. Augustinčića 4 0 20 20  
15 Mali Princ Laščinska 17 0 1 1  
16 Trnoružica Rusanova 11 0 4 4  
PEŠČENICA - ŽITNJAK 17 Cvrčak Turopoljska 29 9 47 56  
18 Duga I. Ferenščica 90 0 28 28  
19 Milana Sachsa Sachsova 5 0 18 18  
20 Zrno Kozari bok 9. odv. 13 0 13 13  
NOVI ZAGREB - ISTOK 21 Sopot V. Kovačića 18c 0 0 0  
22 Tratinčica Sv. Mateja 131 18 26 44  
23 Travno Božidara Magovca 10 4 16 20  
24 Utrina Maretićeva 2 0 25 25  
25 Zapruđe Baburičina 11 0 20 20  
NOVI ZAGREB - ZAPAD
(*Brezovica)
26 Botinec Zlatarova zlata 67 0 34 34  
27 Hrvatski Leskovac* Potočna 9 0 5 5  
28 Remetinec Lanište 1d 0 17 17  
29 Siget Siget 12 0 0 0  
30 Trnsko Trnsko 19 0 0 0  
TREŠNJEVKA SJEVER
(*Trešnjevka jug)
31 Bajka Zorkovačka 8 12 80 92  
32 Grigora Viteza* Ratarska 5 13 50 63  
33 Potočnica Ulica grada Vukovara 18 0 2 2  
34 Trešnjevka Badalićeva 24 0 33 33  
35 Zvončić Hanamanova 3a 0 0 0  
TREŠNJEVKA JUG
(*Trešnjevka sjever)
36 Jarun Bartolići 39 a 0 2 2  
37 Matije Gupca* Braće Cvijića  18 0 0 0  
38 Prečko M. Radev 1 0 30 30  
39 Srednjaci Vladimira Filakovca 2 0 0 0  
ČRNOMEREC 40 Petar Pan Španovićeva 18 0 48 48  
41 Šumska Jagoda Sveti Duh 75 0 42 42  
GORNJA DUBRAVA
(*Donja Dubrava)
42 Kolibri Ruščenica 19 0 6 6  
43 Medo Brundo* Dubrava 185 0 51 51  
44 Pčelica Josipa Hamma 2. 7 25 32  
45 Poletarac Vile Velebita 18 2 54 56  
46 Radost Ljubijska 79a 0 21 21  
47 Sunce III Poljanice 2 0 5 5  
DONJA DUBRAVA
(*Peščenica-Žitnjak)
48 Ivane Brlić Mažuranić Cerska 22 0 0 0  
49 Jabuka* Resnički put 88 0 28 28  
STENJEVEC
(*Trešnjevka jug)
50 Kustošija* Stjepana Pasanca 5 0 5 5  
51 Malešnica A. T. Mimare 34 0 9 9  
52 Sunčana Dječji trg 2 0 0 0  
53 Špansko Špansko 11 0 27 27  
PODSUSED VRAPČE 54 Gajnice Hrvatskih iseljenika 6 0 12 12  
55 Vrapče Nikole Gorjanskog 7 0 5 5  
PODSLJEME (*Sesvete) 56 Markuševec* Štefanovec 172 0 10 10  
SESVETE 57 En ten tini Ul. 144 brigade HV 8 0 35 35  
58 Leptir I. G. Kovačića 20 0 7 7  
59 Sesvete Ive Tijardovića 9 0 2 2  
60 Šegrt Hlapić Dobriše Cesarića 4, Sesvete 0 0 0  
UKUPNO 79 1.042 1.121  
Ispiši stranicu